Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Ib Spang Olesen. 'Aften på Vesterbro'

Vurdering

DKK 1400

Aarhus

6488929

Ib Spang Olsen (1921-2012). 'Aften på Vesterbro'. Litografi, 687/1500. Sign. i bly Ib Spang Olsen. 42 x 59 (54 x 68) cm). Fremstår med skjolder langs kanten på blad. (cd)

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)