Felix von Altersheim, 2016, offset giclée print på lærred, titel: My name is Charlie Chaplin, serie: Pop Art Pur.
Felix von Altersheim, 2016, offset giclée print på lærred, titel: My name is Charlie Chaplin, serie: Pop Art Pur. Limiteret til 10 eksemplarer. Dateret, signeret og med titel på bagsiden: Felix von Altersheim, 02/2017. Mål: 140 x 140 x 1,8 cm. Medium/teknik: Mixed media. Giclée print på 340 mg blandet bomuldslærred.
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 19:28
1 dag 13 timer 4 minutter 5 sekunder
DKK 850