Carl Otto Hultén. Abstrakt komposition, litografi (cd)
Carl Otto Hultén (1916-2015, Sverige). Abstrakt komposition, litografi, unummereret, sign. COHultén. Lysmål: 29 x 39 cm (46 x 55 cm).
Slutter om 1 dag 0 timer 43 minutter 58 sekunder