Carl-Henning Pedersen. 'L'oiseau Royal', 1995
Carl-Henning Pedersen (1913-2007). 'L'oiseau Royal', kobbertryk, H.C. 1/3. Sign. og dateret Carl-Henning Pedersen 1995. Bladmål 148 x 110 cm. (163 x121 cm). Nyligt indrammet hos Bogø Design med ramme af fineret egetræ. (cd)
Slutter om 2 dage 1 time 47 minutter 50 sekunder
DKK 16.000