Nuutajärvi Notsjö, Finland. Kaj Franck / 'Pokaali'. To pokaler el. vinglas, flerfarvet glas. (2)
Nuutajärvi Notsjö, Finland. Kaj Franck / 'Pokaali'. To pokaler el. vinglas af flerfarvet glas i ravfarvet & røde nuancer, signeret i bunden Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, H. 16 cm. Enkelte få brugsspor. (2)
Slutter om 4 dage 23 timer 1 minut 59 sekunder