Mustang Cargo Electric el-ladcykel med 8 gear - Black
Mustang Cargo Electric 26" el-ladcykel med 8 gear - Black. Baghjulsmotor. Lader, batteri samt nøgle medfølger ikke. Ladet har målene H 66 x B 107 x D 75 cm. Monteret med 2 børneseler, 5 assistanceniveauer, 8 Shimano Altus-gear, Hydrauliske skivebremser for og bag, Parkeringsbremse samt Integrerede lygter. Dækken til lad medfølger. Fremstår med brugsslitage, nogle ridsers/skrammer, rust på metaldele, defekter/løse eger, ene forhjul med skævhed samt defekt gearskift, kæde afmonteret, medfølger løst. Ej afprøvet. Det anbefales at notere stel nr. ned da Auktionshuset.com ikke gemmer disse. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Slutter om 6 dage 23 timer 44 minutter 26 sekunder