Et par forgyldte bronzestager i rokokostil, 1800-tallets midte (2)
Et par lysestager af forgyldt bronze med slyngede akantusblade i rokokostil, aftagelige lysmanchetter. 1800-tallets midte. H. 23,5 cm. Fremstår med brugsspor, lidt slid på forgyldning. (2)
Slutter om 4 dage 1 time 37 minutter 52 sekunder