Et par forgyldte bronzelysestager i rokoko-stil, 1800-tallets midte (2)
Et par lysestager af forgyldt bronze med slynget ornamentik i rokokostil og graverede blomsterranker, aftagelige lysmanchetter. 1800-tallets midte. H. 27 cm. Fremstår med brugsspor, slid på forgyldning. (2)
Slutter om 4 dage 1 time 2 minutter 15 sekunder