Et par franske bordlamper af messing fra 60/70'erne (2)
Et par franske bordlamper af messing fra 60/70'erne. Ø 18 cm, H. 40 cm. Fremstår med brugsspor, skærm med ridser. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Slutter om 1 dag 0 timer 45 minutter 23 sekunder
DKK 5.000