Walt Disney's Anders And & Co. Nr. 2, 3, 4 fra årgang 2 1950 samt Nr. 8, 9, 10, 11, 11B og 12. 2. årgang, 1950 (9)

Vurdering

DKK 10500

Aarhus

6492632

Walt Disney's Anders And & Co. Nr. 3, 2. årgang, 1950. Fremstår med brugsspor på omslag og ryg. Anders And & Co. Nr. 4, 2. årgang, 1950. Fremstår med tidligere ejers navn skrevet med kuglepen på front. Anders And & Co. Nr. 2, 2. årgang, 1950. Fremstår med brugsslitage på omslag og ryg /krakeleringer.
Samt: Anders And & Co. Nr. 11B og 12, 2. årgang, 1950. Nr. 11B med blyant / kuglepen skrift, lettere brugsspor på omslag og ved ryg Anders And & Co. Nr. 10 og 11, 2. årgang, 1950. Skrift med blyant, slitage på omslag og ryg. Anders And & Co. Nr.8 og 9, 2. årgang, 1950. Fremstår med brugsslitage ved ryg og klips.
Alle leveres i beskyttelseslommer. (9)