Tysk Hitler jugend kniv
Tysk Hitler jugend kniv med netskåret greb og emalje mærke, klinge med påskrift " blut und ehre ! ", L. Ca, 26 cm. Blankvåbentilladelse påkræves. Fremstår med alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes: 26. nov. 2024 17:23
5 dage 3 timer 47 minutter 13 sekunder