P. Møller: Skovsti gennem Rudersdal skov, 1800 tallet
P. Møller: Skovsti i Rude skov. Olie på malepap. 31 x 42 cm. Usigneret, betegnet 'P. Möller' og 'Vej gennem Rudersdal Skov' på bagsiden.
Tidligere reparationer og retoucheringer
Slutter om 3 dage 20 timer 55 minutter 40 sekunder