Frans de Bruycker (1816-1882): Interiør med familiesceneri. Ca. 1850.
Frans de Bruycker (1816-1882): Interiør med familiesceneri. Ca. 1850. Sign. F. De Bruycker. Olie på mahognipanel. 49 x 66 cm.
Proveniens: Tidligere auktion mar. 2015, kat. nr. 221. Stansted Mountfitchet Auction Rooms, Essex, England.
Slutter om 23 timer 29 minutter 47 sekunder
DKK 6.400