F. C. Kiærschou: Alpelandskab med huse og kirke
Frederik Kiærschou (1805-1891): Alpelandskab med huse og kirke. Olie på plade, sign. F.C. Kiærschou, 21 x 28,5 cm, med ramme 31,5 x 39,5 cm.
Slutter om 3 dage 18 timer 33 minutter 44 sekunder