Willy Junget, København. Retroring af 14 kt. guld med røgkvarts, ca. 1960-70'erne
Willy Junget, København. Retroring af 14 kt. guld, prydet med cabochonslebet røgkvarts, stemplet "WJ 585", Str. 53. Vægt: ca. 6,3 gr. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 2 dage 23 timer 24 minutter 30 sekunder
DKK 3.400