Wilhelm Freddie. To litografier, 1977, det ene signeret (2)
Wilhelm Freddie (1909-1995). To litografier bestående af 'Christianias Kanin og Hjerte', nr. 14/300, sign. Freddie 77, bladmål: 65 x 46 cm, samt 'Bærplukkeren', 1977, usign., bladmål: 67 x 56 cm. Uden rammer. (2) (cd)
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 19:55
8 dage 19 timer 6 minutter 58 sekunder