Weekendtaske af cognacfarvet læder, L. 50 cm.
Vintage weekendtaske af cognacfarvet læder, med stort læderforet inderrum, samt ydre og indre lynlåsrum. Forgyldt hardware. L. 50 cm. D. 28 cm. H. uden hank 40 cm. Fremstår med brugsspor og patinering.