Vilhelm Arnesen (1865-1948): Sejlskibe ud for Københavns Havn. 1930
Vilhelm Arnesen (1865-1948): Sejlskibe ud for Københavns Havn. 1930. Sign. Vilhelm Arnesen 1930. Olie på lærred. 71 x 97 (89 x 115). Monteret i forgyldt Kleis ramme. Trænger til overfladerens.
Auktionen afsluttes: 26. nov. 2024 19:22
5 dage 5 timer 6 minutter 50 sekunder
DKK 10.500