Victor Mohedano. 'Pajados en azul' (cd)
Victor Mohedano (f. 1956). 'Pajados en azul', olie på lærred. Signeret Mohedano, betitlet på bagsiden. 70 x 120 cm (94 x 143 cm).
Slutter om 2 dage 21 timer 46 minutter 21 sekunder
DKK 2.800