Vibeke Barter. 'Danseskoen'
Vibeke Barter (f. 1951). 'Danseskoen, olie på lærred, på bagsiden signeret og dateret V.B. 2001. H. 100 cm, B. 80 cm. Uindrammet. (cd)
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 19:20
2 dage 0 timer 10 minutter 2 sekunder