Væghængt reolsystem af teak, 1960-70'erne (19)
Væghængt reolsystem af teak, bestående af; 2 x moduler á, H. 34, B. 80, D. 30. 1 x modul, H. 16, B. 80, D. 30 cm. 10 x hylder á, L. 80, D. 20 cm. 1 x hylde, L. 80, D. 30 cm. 5 x vanger á, L. 173 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker. Enkelte vanger med afsavet del.
Auktionen afsluttes: 19:54
14 timer 21 minutter 2 sekunder