Uno & Östen Kristiansson. Reolsystem af massiv fyr, 1960-70'erne (3)
Uno & Östen Kristiansson. Reolsystem af massiv fyr, bestående af tre sektioner, front med hylder, skuffer, låger med og uden klart glas bag hvilke hylder. Mål pr. sektion, H. Fremstillet hos Luxus, Vittsjö. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser, mærker og skrammer.
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 19:55
8 dage 1 time 24 minutter 29 sekunder