Ubekendt kunstner: Olie på plade, motiv med hytte og høns

Vurdering

Hørsholm

6491383

Ubekendt kunstner: Olie på plade, motiv med hytte og høns. Signeret. 33x52 cm (44x62 cm)

Steen Schak. Sydlandsk motiv m/ huse. (cd)

Odense 11. nov. 15:47

Vurdering

Lena Smirnova. 'The winner takes it all'.
Odense 09. nov. 18:55

Vurdering

1.500

Carlo Rosberg. 'Dag & Nat' - motiv med fugle (cd)
Odense 11. nov. 15:17

Vurdering

Vintage Bakke med intarsia og indlagt perlemor
Aalborg 13. nov. 19:44

Vurdering

Vejle 12. nov. 20:39

Vurdering

10.000

7.600

Ovnplade af støbejern med springende hest, anno 1791
Vejle 12. nov. 19:42

Vurdering

Julius Moser (1808-1847) Maleri, olie på lærred.
Odense 11. nov. 15:21

Vurdering

5.200

3.400

Giovanni Banci for Hermes. Et par væglamper (2)
Vejle 13. nov. 19:53

Vurdering

13.000

4.600

TEMASAMLING. MØLLER. Indstiksbog fyldt med motivmærker Møller
København 17. nov. 16:50

Vurdering

1.300

650

Dame lommeur 'Cylindre Huit' af 18 kt. guld med nøgle.
Aarhus 18:56

Vurdering

7.200

5.400

C. La Cour: Motiv fra Tromsø Amt - olie på plade
Hørsholm 13:24

Vurdering

Ubekendt kunstner, stilleben, i ældre stil, 20 årh.
Roskilde 19:45

Vurdering

850

Johannes Andersen. Landskab m/ to personer m.m. (2)
Odense 11. nov. 13:35

Vurdering

Ubekendt kunstner. Marine med udsigt mod Kronborg
København 20:19

Vurdering

Ubekendt kunstner. Skovparti med å, olie på lærred
Aalborg 14. nov. 18:31

Vurdering

Ubekendt kunstner, olie på lærred, komposition
Odense 11. nov. 17:13

Vurdering

Ubekendt kunstner: Kystparti, 1907, sign. M. Enna.
Odense 20:19

Vurdering

Odense 11. nov. 16:49

Vurdering

Ubekendt kunstner: To landskabsmalerier, ca. 1914
Hørsholm 12:51

Vurdering

2.400

Ubekendt kunstner. Alpeparti
Vejle 15. nov. 19:33

Vurdering

1.200

Vejle 19:50

Vurdering

Ubekendt kunstner: Byparti med hollandsk skib på en kanal i månelys
Hørsholm 14:16

Vurdering

Hørsholm 09. nov. 16:40

Vurdering

3.400

1.700

Ubekendt kunstner, 18tallets slutning: Den tornekronede Christus.
Hørsholm 17:26

Vurdering

800

Ubekendt kunstner. Landskab
Roskilde 11. nov. 20:03

Vurdering