Ubekendt kunstner. Skulptur i form af sejl, glas / metal.
Ubekendt kunstner (1900-tallet). Skulpturelt glas i form af sejl udført i flerfarvet nistret glas med montering i metal, signeret & dateret 08, H. 82,5 cm, B. 25 cm, D. 20 cm.
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 18:49
8 dage 7 timer 6 minutter 3 sekunder
DKK 850