Tysk Barokform bordur af messing. 20 årh.
Tysk Barokform bordur af støbt messing. Rundt urskive med romertal, urværk stemplet Germany H. 35 cm. 20 årh. Alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes: 20:40
14 timer 7 minutter 19 sekunder