Triobike cargo. El-ladcykel. Stelnr WTRI010029L
Triobike cargo
Stelnr: WTRI010029L
Mærke: Triobike
Model: Cargo
Motor: Brose Drive S
Steltype: Unisex
Stelstørrelse: One size
Affjedring: Ingen
Kædetype: Rem
Placering af motor: Center
Max. hastighed: 25 km/t
Batteriplacering: På stellet
Antal gear: Trinløst
Geartype: Indvendige
Bremsetype: Skivebremser
Km antal: 2.103
Fremstår med brugsspor, ridser, manglende venstre greb, styret sætter sig fast ved for skarpt udsving. Nøgler, lader samt batteri medfølger.
Se hele udvalget på Konkursboet efter Two Wheel company her
Auktionen afsluttes: 18. nov. 2024 16:40
11 dage 10 timer 6 minutter 22 sekunder
DKK 11.500