Tre kinesiske porcelænsvaser (3)
Tre kinesiske lågvaser af porcelæn dekoreret med kvinder og legende børn. Stemplet under bunden. Republikperiode (1912 - 1949). H 12 og 31 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor. (3)
Slutter om 21 timer 33 minutter 37 sekunder