To par brystknapper af 18 kt. guld. Sverige 1930 og 1944. (4)
To par brystknapper af 18 kt. guld og platin henholdsvis prydet med diamanter med ældre slib, sort emalje og perlemor og flodperle. Vægt i alt 5,5 g. Front diam. 8,5 og 9 mm. Stemplet: GD&Co og K&EC. Sverige 1930 og 1944. (4) Æske medfølger. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Slutter om 2 dage 21 timer 52 minutter 55 sekunder