Tjekkisk sofabord/tv-bord fra 70'erne af egetræ
Tjekkisk sofabord/tv-bord fra 70'erne af finéret egetræ på firpasfod af forkromet stål. H. 60 cm, B. 45 cm, L. 72 cm. Fremstår med lette brugsspor.
Slutter om 4 dage 22 timer 39 minutter 31 sekunder