Tissot Le Locle automatic herrearmbåndsur af stål

Vurdering

DKK 2600

Aarhus

6495090

Tissot Le Locle herrearmbåndsur af stål, ref. T006707A mekanisk værk med automatisk optræk, sort skive mrk. Tissot 1853, Le Locle, Automatique, med time-, minut- og sekundviser samt med datoangivelse, urkasse bagside med kig til værk, monteret med original mørkebrun krokopræget læderrem med foldespænde af stål. Mål urkasse 40 x 40 mm. (ekskl. krone). Tilhørende Tissot etui, instruktions manual og garantibevis (ustemplet) medfølger. Uret går men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Alm. brugspræg.

DKK 1.700

Aarhus 07. nov. 20:12

Vurdering

1.500

Frederique Constant Runabout Chronograph Limited Edition herrearmbåndsur af forgyldt stål
Aarhus 11. nov. 20:15

Vurdering

15.500

13.000

Tudor Black Bay 'Fifty-Eight' herrearmbåndsur af sterlingsølv ref. 79010SG fra 2022
Roskilde 06. nov. 19:43

Vurdering

44.000

33.000

Omega Speedmaster Day Date. Herrearmbåndsur i stål, Ø. 40 mm
Roskilde 06. nov. 20:08

Vurdering

28.000

21.000

Omega 'Constellation'. Vintage herreur i stål med sølvfarvet pie-pan skive, ca. 1973
Vejle 04. nov. 20:55

Vurdering

15.000

11.500

Omega 'Seamaster 30'. Vintage herreur i forgyldt stål
København 31. okt. 19:05

Vurdering

3.400

2.800

Omega 'Genève'. Vintage herreur i forgyldt stål med sort skive, ca. 1969
Vejle 31. okt. 19:30

Vurdering

6.000

5.000