Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Thomas Graae (f. 1897): Landskab, olie på masonit (CD)

Vurdering

DKK 1100

Hørsholm

6486335

Sign. Thomas Graae. 30 x 41 cm.

Thomas Dam. Fiskerfigur

Thomas Dam. Fiskerfigur

Vurdering

4.000DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

11.10, 18.40

Samling Thomas Dam Gjøl trolde (15)

Vurdering

4.600DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

8.10, 19.50

Thomas Bailey. Havneparti. Olie på lærred

Vurdering

2.000DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

11.10, 20.10

'De uønskede' af Thomas Harder - Indbundet

Fast pris

250DKK

11.10, 11.41

Odense

Samling trolde (16)

Vurdering

1.100DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

10.10, 18.02

Thomas Bentzen for Muuto, Around sofabord

Vurdering

2.000DKK

item.HighestBidLabel

850DKK

Vejle

12.10, 19.18

DANSK VESTINDIEN. 1907. Julemærke

Vurdering

1.000DKK

Startpris

450DKK

København

20.10, 15.02

Thomas Andreas Westrup. Lille skrin / lågæske af sølv 1796

Vurdering

4.000DKK

Startpris

2.600DKK

Aarhus

10.10, 19.16

202318223 - Thomas Sabo. Stor sølvhalskæde

Vurdering

1.100DKK

item.HighestBidLabel

600DKK

København

9.10, 19.46

Thomas Bradbury & Sons. Edwardiansk tedåse af sterlingsølv, London 1901

Vurdering

3.200DKK

Startpris

2.600DKK

Vejle

8.10, 18.59

Knud Edsberg (1911-2003): Mark med hest og køer, olie på lærred (CD)

Vurdering

1.100DKK

Startpris

600DKK

Hørsholm

11.10, 14.00

Knud Edsberg (1911-2003): Landskab med huse og møller, olie på lærred (CD)

Vurdering

1.100DKK

Startpris

600DKK

Hørsholm

11.10, 14.01

Knud Edsberg (1911-2003): Mark med heste, olie på lærred (CD)

Vurdering

1.100DKK

Startpris

600DKK

Hørsholm

11.10, 14.18

Lorange: Profilportræt af kvinde, olie på lærred

Vurdering

2.000DKK

Startpris

1.100DKK

Hørsholm

12.10, 18.03

Troels Trier (1879-1962): Mark med køer, olie på lærred (CD)

Vurdering

1.100DKK

Startpris

600DKK

Hørsholm

11.10, 16.09

Jon Gislason. Komposition

Vurdering

10.500DKK

Startpris

7.600DKK

Vejle

12.10, 20.26

Jon Gislason. Komposition

Vurdering

10.500DKK

Startpris

7.000DKK

Vejle

9.10, 19.57

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)