Thomas Graae (f. 1897): Landskab, olie på masonit (CD)
Sign. Thomas Graae. 30 x 41 cm.
Slutter om 4 dage 20 timer 38 minutter 12 sekunder
Vurdering
4.000DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
11.10, 18.40
Vurdering
4.600DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
8.10, 19.50
Vurdering
2.000DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
11.10, 20.10
Fast pris
250DKK
11.10, 11.41
Odense
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
10.10, 18.02
Fast pris
280DKK
11.10, 14.46
Odense
Fast pris
270DKK
9.10, 14.45
Odense
Vurdering
2.000DKK
item.HighestBidLabel
850DKK
Vejle
12.10, 19.18
Fast pris
320DKK
9.10, 13.38
Odense
Vurdering
1.000DKK
Startpris
450DKK
København
20.10, 15.02
Fast pris
310DKK
10.10, 15.27
Odense
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Aarhus
10.10, 19.16
Vurdering
1.100DKK
item.HighestBidLabel
600DKK
København
9.10, 19.46
Vurdering
3.200DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
8.10, 18.59
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 14.00
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 14.01
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 14.17
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 14.18
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Hørsholm
12.10, 18.03
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 16.09
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.600DKK
Vejle
12.10, 20.26
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.000DKK
Vejle
9.10, 19.57