Thomas Dam. Hest af stentøj. (cd)

Vurdering

Aalborg

6495862

Thomas Dam. Hest af stentøj. Signeret DAM. H. 18 cm, B. 18cm. Fremstår limet på begge bagben.

Calma Collection. 3 pers sofa. Model: 802

Roskilde 23. nov.

Vurdering

9.000

6.400

Dansk møbeldesign. Lænestol / 'øreklapstol' af teak, 1950'erne
Roskilde 30. nov.

Vurdering

800

Calma Collection. 3 pers sofa. Model: 807 - Uldstof
Roskilde 25. nov.

Vurdering

14.000

7.000

Calma Collection. 2,5 pers sofa med chaiselong. Model: 806
Roskilde 25. nov.

Vurdering

16.500

7.000

Calma Collection. 3 pers sofa. Model: №_803. Uldstof / Eg
Roskilde 28. nov.

Vurdering

6.400

Dansk officerssabel omkring 1800 med blåneret og forgyldt klinge
Vejle 24. nov.

Vurdering

7.600

To hovedvandsæg af sølv, 1800-tallet (2)
Hørsholm 15:43

Vurdering

4.600

2.200