Stor samling danske og europæiske skeder
Stor samling diverse danske og europæiske skeder, hovedsagelig fra 17 og 1800-tallet. Fremstår hovedsagelig med kraftige brugsspor samt forekommende defekter og mangler.
Slutter om 5 dage 20 timer 9 minutter 11 sekunder
DKK 4.600