Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Spisestue af mahogni (11)

Vurdering

DKK 2600

Roskilde

6488857

Spisestue af mahogni, bestående af:
Spisebord med udtræk, H 76, Ø 124 cm. Fire plader á 59 cm medfølger; disse ikke fineret.
Seks spisestole hvoraf de to med armlæn, H 106/46 cm.
Møblerne fremstår med brugsspor. (11)

Georg Kofoed's Møbeletablissement. Spisestuemøblement i Empire-stil (14)

Vurdering

2.000DKK

item.HighestBidLabel

750DKK

Aalborg

10.10, 18.53

Leslie Dandy. Seks stole af teaktræ, model Fresco range. (6)

Vurdering

7.600DKK

Startpris

5.200DKK

Aarhus

14.10, 18.34

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)