Solitaire ring af 18 kt guld m/ brillantsleben diamant på 0.74 ct.
Solitairering i 18 kt. guld prydet med en brillantsleben diamant på 0.74 ct. (carat stemplet i ringskinnen). Farve: Crystal (J), klarhed: P2. Ringstr. 52,5/16,7. Vægt 2,6 gr. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes: 02. dec. 2024 18:38
9 dage 10 timer 48 minutter 7 sekunder