Siri Gindesgaard. 'Word Processing'
Siri Gindesgaard (f. 1974). 'Word Processing', olie på lærred. Signeret, betitlet og dateret på bagside SG 'Word Processing' 2019. H. 200 cm, B. 130 cm. Uindrammet. (cd)
Slutter om 1 dag 22 timer 45 minutter 42 sekunder
DKK 58.000