Robert McLean (f. 1952). Motiv med næsehorn, olie på lærred (cd)

Vurdering

DKK 3.400

Hørsholm

6494260

Robert McLean (f. 1952). Motiv med næsehorn, olie på lærred. Signeret og dateret 93. 75x75 cm (78,5x78,5 cm)

DKK 1.700

Robert Hull. Kvindeportræt, olie på plade(cd)

Odense 16. nov. 16:50

Vurdering

Kaj Leopold Holst . Kystparti, olie på lærred
Odense 11. nov. 12:55

Vurdering

Harald Kjær. Tre malerier med Notre Dame, Paris som motiv, olie plade.
Aalborg 19:00

Vurdering

800

Viggo Pedersen. 'Klar frostdag fra Roskilde', olie på lærred.
Odense 15. nov. 18:32

Vurdering

11.000

5.400

Marx Leth-Espensen. Opstilling , olie på lærred
Odense 11. nov. 14:11

Vurdering

Vejle 12. nov. 19:55

Vurdering

5.400

3.000

Vibeke Barter. 'Danseskoen'
Vejle 09. nov. 20:12

Vurdering

Anne-Marie Brauge. Figurkomposition, olie på lærred (cd)
Vejle 12. nov. 19:56

Vurdering

5.400

2.800

Siri Gindesgaard. 'Word Processing'
Vejle 13. nov. 19:24

Vurdering

80.000

58.000

Grethe Tranberg. 'Konvent' (cd)
Vejle 10. nov. 19:36

Vurdering

7.600

3.800

Mouritz Nørgaard. Sommerlandskab med åløb. (cd)
Odense 15. nov. 19:00

Vurdering

Tine Hind. 'Close to you' (cd)
Vejle 09. nov. 18:43

Vurdering

2.800

Ottar Helge Johanessen. Landskab (cd)
Vejle 09. nov. 18:53

Vurdering

2.800

Vejle 09. nov. 18:55

Vurdering

2.800

Vejle 09. nov. 19:03

Vurdering

2.800

Vejle 10. nov. 19:41

Vurdering

2.800

Lena Kühl. Komposition
Aarhus 10. nov. 18:06

Vurdering

Lena Kühl. Abstrakt komposition
Aarhus 10. nov. 18:20

Vurdering

5.200

2.200

Aarhus 14. nov. 18:42

Vurdering

3.200

1.800

Jens Bilgram. Klovn olie på plade sign.
Aalborg 16. nov. 19:26

Vurdering

Martin Kaalund-Jørgensen. Landskabsparti
København 09. nov. 19:00

Vurdering

Lena Kühl. Komposition med bavian
Aarhus 10. nov. 18:10

Vurdering

1.800

Lena Kühl. Komposition med får
Aarhus 10. nov. 18:21

Vurdering

3.200

Jørgen Aabye. Portræt af Olaf Seligmann, 1951
Vejle 20:10

Vurdering

Godtfred Christensen. Motiv fra Dyrehaven
Vejle 12. nov. 19:55

Vurdering

2.400