Profoto. Fotoudstyr (4)
Profoto. Fotoudstyr, bestående af; Pro 5 Asymmetrisk flash anlæg, indeholdende Generator 1200 Ws. som kan arbejde både symmetrisk og asymmetrisk, 2 flash hoveder, 1 standard reflektor, 1 spotreflektor med grill, 2 stativer, ekstra lampeholder, fødekabel til generator, lampe forlænger kabel & synkro kabel. Alt nyere lampehoved tilbehør som eksempelvis bouncere, paraplyer etc. passer til.
Alle dele er vedligeholdt løbende hos BL Fotoservice i Aulum.
Fremstår med alders- og brugsspor, herunder udstyr med ridser, skrammer, mærker.
Auktionen afsluttes: 24. nov. 2024 18:12
9 dage 18 timer 20 minutter 13 sekunder