Pilot mfl. Samling modelskibe af bly (ca. 51 stk.)
Pilot mfl. Samling blyskibe heraf hovedsageligt militær skibe. L. 3,5-18 cm. I alt ca. 51 stk. Fremstår med alders- og brugsspor til kraftig slitage.
Slutter om 5 dage 20 timer 9 minutter 12 sekunder