Peter Nyborg. 'Legends Calling'
Peter Nyborg, født 1937. 'Legends Calling'. Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden. 70 x 135 cm. (72 x 138 cm.)
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
11.10, 15.58
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
14.10, 15.13
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
9.10, 18.55
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
9.10, 18.58