Peter J. Lassen. Montana modul, model 1225, D. 38cm.

Vurdering

DKK 4000

Aalborg

6490835

Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana modul, model 1225, der er med otte skuffer. Skufferne er med massive skuffesider samt fuldt udtræk. Produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med special farve blå. H. 69,6 cm. x B. 69,6 cm. x D. 38cm. Ophængslister medfølger ikke. Fremstår med brugsspor herunder ridser.

Peter J. Lassen. Montana modul, model 1118. D. 38 cm

Aalborg 17 okt.

Vurdering

850

Peter J. Lassen. Montana modul, model 1118G, D. 30 cm
Aalborg 19:15

Vurdering

2.400

Peter J. Lassen. Tre Montana  'ARRANGE trays' / serveringsbakker (3)
Aalborg 17 okt.

Vurdering

Peter J. Lassen. Fem Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (5)
Aalborg 18 okt.

Vurdering

Aalborg 18 okt.

Vurdering

Peter J. Lassen. Fire Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (4)
Aalborg 18 okt.

Vurdering

Aalborg 21 okt.

Vurdering

Aalborg 17 okt.

Vurdering

Aalborg 21 okt.

Vurdering

Aalborg 17 okt.

Vurdering

Aalborg 18 okt.

Vurdering

Aalborg 21 okt.

Vurdering

Aalborg 18 okt.

Vurdering

Aalborg 17 okt.

Vurdering

Hee Welling for HAY. About a chair, model AAC 12. (3)
Aalborg 19 okt.

Vurdering

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.23)