Per Flemming. 'Drivtømmerfragment' (cd)
Per Flemming (f. 1940). 'Drivtømmerfragment'. Olie på lærred. Sign. PF. På bagsiden signeret, betitlet og dateret Per Flemming Drivtømmer fragment 2000. 130 x 100 cm (139 x 109 cm).
Slutter om 22 timer 27 minutter 57 sekunder
DKK 3.600