Paul René Gauguin (1911-1976): Fisk. Litografi i farver, 1956. (cd)
Paul René Gauguin (1911-1976): Fisk. Litografi i farver, 1956. Sign. Paul René Gauguin 1956, 224/260. Lysmål 47 x 60 cm.
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 16:29
1 dag 9 timer 2 minutter 10 sekunder
DKK 850