Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973): 'Modele et Homme'. Litografi i farver.
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973): 'Modele et Homme'. Sign. i trykket Picasso 27.1..54 I. Offset i farver, edition efter Verve. Bladmål: 31×38. Uindrammet. Friskt og ubrugt eksemplar.
Slutter om 4 dage 20 timer 38 minutter 38 sekunder