Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973): 'Modele et Homme'. Litografi i farver.

Vurdering

DKK 1400

Hørsholm

6488022

Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973): 'Modele et Homme'. Sign. i trykket Picasso 27.1..54 I. Offset i farver, edition efter Verve. Bladmål: 31×38. Uindrammet. Friskt og ubrugt eksemplar.

Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973): 'Homme avec masque et Modele'. Litografi i farver.

Vurdering

1.400DKK

Startpris

550DKK

Hørsholm

12.10, 18.14

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)