P. Frigast. Et sæt bouillonskeer af forgyldt sterlingsølv med emalje, ca. 1950'erne (6)
P. Frigast. Et sæt på seks bouillonskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljedekoration i forskellige farver, ca. 1950'erne. L. 13 cm. Samlet vægt ca. 158 g. Fremstår med brugsspor. (6)
Auktionen afsluttes: 06. nov. 2024 21:18
5 dage 15 timer 44 minutter 9 sekunder