Otto Ludvig Edvard Lehmann (1815-1892), tilskrevet: Portræt af to unge piger. Tegning
Portræt af to unge piger den ene med hånden på den andens skulder. Blyant, akvarel, gouache og blyhvidt på papir. Usigneret. Indrammet i oval sort ramme, rammemål 33 x 29 cm.
Slutter om 3 dage 17 timer 28 minutter 55 sekunder
DKK 850