Omega Constellation. Damearmbåndsur i stål og 18 kt. guld

Vurdering

DKK 5.200

København

6493631

Damearmbåndsur fra Omega model Constellation i urkasse af stål. Riflet krone med logo. Gylden urskive med logo og punktindex og to visere. Lynette af guld med romertal. Safirglas. Quartz urværk. Urkasse Ø. 23 mm. Lænke af stål med detaljer af guld og foldespænde med logo. Indvendig L. ca. 16 cm. Uret medfølges af servicehæfte, boks, lænke af stål og ekstra led. Fremstår med brugsspor, overfladiske ridser og manglende farve ved romertal på lynette. Uret gik ikke på vurderingstidspunktet. Batteriskift må påregnes. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken.

Omega Seamaster 120m, damearmbåndsur af 18 kt. guld/stål, Ø 29 mm

Roskilde 13. nov. 19:06

Vurdering

13.000

9.400

Omega Speedmaster Chronometer herrearmbåndsur af stål fra 2013
Roskilde 13. nov. 19:13

Vurdering

22.000

16.500

Omega Seamaster Diver 300m. Herrearmbåndsur i stål, Ø 42 mm
Roskilde 13. nov. 19:07

Vurdering

26.000

21.000

Tudor 'Princess Oysterdate'. Dameur i guld og stål med gylden skive, ca. 1973
Vejle 14. nov. 19:15

Vurdering

7.000

6.200

Vintage Omega Genève herrearmbåndsur årgang 1965.
Aarhus 20:37

Vurdering

5.200

4.200

Damearmbåndsur fra Omega, model Constellation Lady med diamanter
Roskilde 20:21

Vurdering

31.000

24.000

Omega 'Constellation Lady'. Dameur af stål
Aarhus 08. nov. 18:57

Vurdering

3.600

2.200

Rolex Yacht Master herreur, ref: 16623 af stål og 18 kt guld med 'Tahitian' perlemor urskive
Aalborg 14. nov. 19:19

Vurdering

105.000

72.000

Rolex 'Oyster Perpetual'. Dameur i 18 kt. guld og stål med champagnefarvet skive, ca. 2000
Vejle 11. nov. 20:23

Vurdering

35.000

30.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Constellation Lady, ref.nr.: 795.1203
Roskilde 13. nov. 19:09

Vurdering

13.000

8.400

Rolex Oyster Perpetual 'Day-Date' herreur i 18 kt. guld
Roskilde 11. nov. 20:58

Vurdering

94.000

84.000

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster, ref. 3513.50.00
Roskilde 11. nov. 19:25

Vurdering

24.000

18.500

Cartier 'Tank Francaise'. Dameur i stål med lys skive, 2000'erne
Vejle 11. nov. 19:51

Vurdering

19.000

15.500

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster, ref. 168.1501
Roskilde 20:20

Vurdering

24.000

18.500

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120, 18 kt. guld og stål
Roskilde 13. nov. 19:04

Vurdering

11.500

9.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120M, ref. 596.1502
Roskilde 20:14

Vurdering

11.500

8.200

B 3/4 Rolex Oyster Perpetual Datejust, armbåndsur af guld og stål med diamanter
København 18. nov. 20:17

Vurdering

115.000

54.000

Raymond Weil 'Freelancer'. Automatisk herreur i delvist roséforgyldt stål, 2000'erne
Vejle 14. nov. 19:24

Vurdering

7.000

6.200

Omega 'Seamaster Aqua Terra 39mm.'. Co-Axialt herreur af stål med mørkegrå skive, ca. 2008
Vejle 11. nov. 20:50

Vurdering

25.000

21.000

Omega Constellation Iris My Choice. Damearmbåndsur af stål og 18 kt. rosaguld
Roskilde 20:10

Vurdering

31.000

24.000

TAG Heuer 'Aquaracer Lady'. Midsize dameur i 18 karat guld og stål med brillanter
Roskilde 11. nov. 19:47

Vurdering

23.000

18.000

Herrearmbåndsur fra TAG Heuer, model Formula 1
Roskilde 20:12

Vurdering

14.000

11.000

Roskilde 11. nov. 19:42

Vurdering

42.000

32.000

Vintage Omega Seamaster Quartz herrearmbåndsur
Aarhus 10. nov. 18:05

Vurdering

3.200

Baume & Mercier: Armbåndsur af stål, model 'Hampton', ref.nr. 65309. 2003.
Hørsholm 20:25

Vurdering