Omega 'Seamaster Professional'. Dameur i 18 kt. guld og stål med mørkeblå skive, ca. 1995

Vurdering

DKK 15000

Vejle

6469125

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M, ref.nr.: 596.1503, serienr.: 55380108, i urkasse af 18 kt. guld og stål, mørkeblå, bølget skive med streg- og punktindeks, datoangivelse ved 3" position, justerbar lynette, optrækskrone med logo, safirglas, monteret med original lænke af 18 kt. guld og stål med foldelukke med forgyldt logo, quartz urværk. Ø. 28 mm. Indvendig L. ca. 17 cm. Medfølges af generisk boks. Fremstår med brugsspor, urværk ikke signeret. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Roskilde 06. nov. 20:01

Vurdering

15.500

12.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 300M, ref. 596.1523
Roskilde 06. nov. 20:49

Vurdering

13.000

9.600

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M, ref. 596.1507
Roskilde 31. okt. 19:17

Vurdering

19.000

14.000

Roskilde 04. nov. 19:43

Vurdering

42.000

32.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M med diamanter
Roskilde 31. okt. 12:04

Vurdering

26.000

21.000

Omega 'Seamaster 300M Jacques Mayol'. Limiteret dameur i stål med grøn skive - boks + cert. 1996
Vejle 31. okt. 19:06

Vurdering

15.000

11.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Constellation Lady, ref.nr.: 795.1203
Roskilde 06. nov. 20:48

Vurdering

13.000

8.400

Omega 'Seamaster 120M'. Herreur i 18 kt. guld og stål med blå skive, ca. 1991
Vejle 31. okt. 21:23

Vurdering

9.000

7.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120M, ref. 596.1502
Roskilde 31. okt. 12:05

Vurdering

11.500

8.200

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120, 18 kt. guld og stål
Roskilde 06. nov. 20:53

Vurdering

11.500

9.000

Omega Seamaster Diver 300m. Herrearmbåndsur i stål, Ø 42 mm
Roskilde 06. nov. 20:50

Vurdering

26.000

21.000

Omega 'Seamaster 120M'. Dameur i 18 kt. guld og stål med hvid skive med dato, ca. 1995
Vejle 31. okt. 20:42

Vurdering

14.000

10.500

Omega 'Genève'. Vintage herreur i forgyldt stål med sort skive, ca. 1969
Vejle 31. okt. 19:30

Vurdering

6.000

5.000

Damearmbåndsur fra Omega, model De Ville Prestige Lady, 595.1055
Roskilde 06. nov. 19:57

Vurdering

16.500

11.500

202401885 - Invicta of stål og forgyldt stål.
København 31. okt. 19:46

Vurdering

800

Gilbert Albert for Omega 'Mailles d'Or'. Sjælden dameur i 18 kt. guld, ca. 1964
Vejle 31. okt. 20:00

Vurdering

11.000

9.000

Lemania. Vintage herreur i stål med guldkappe, ca. 1960
Vejle 31. okt. 19:19

Vurdering

3.400

3.000

Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville Prestige, 18 kt. guld og stål
Roskilde 06. nov. 20:29

Vurdering

13.000

9.600

Damearmbåndsur fra Omega, model Constellation Lady med diamanter
Roskilde 31. okt. 11:58

Vurdering

31.000

24.000

Limiteret damearmbåndsur fra Omega, model Constellation Cindy Crawford
Roskilde 31. okt. 19:19

Vurdering

11.500

7.200

Hermés 'Arceau'. Dameur i delvist guld og stål med hvid skive, 2000'erne
Vejle 31. okt. 20:41

Vurdering

7.000

5.600

Omega 'Seamaster'. Vintage herreur i stål med guldkappe og lys skive, ca. 1961
Vejle 31. okt. 19:47

Vurdering

8.000

6.000

Damearmbåndsur fra Longines, model DolceVita, ref.nr.: L5.161.7
Roskilde 06. nov. 20:34

Vurdering

24.000

18.500

Roskilde 06. nov. 19:56

Vurdering

26.000

19.000

Piaget 'Altiplano'. Midsize dameur i 18 kt. guld med lys skive, ca. 1970'erne
Hørsholm 04. nov. 21:05

Vurdering

13.000

9.000