Omann Jun's Møbelfabrik. Skænke og reoler af eg, 1960-70'erne (6)
Reolsystem af eg, bestående af:
Tre skænke, H 69, 120 c 43 cm.
Tre overdele, H 119, 120 x 31 cm.
Fremstillet på Omann Jun's Møbelfabrik.
Fremstår med alders- og brugsspor, herunder nogle ridser og skrammer. Uden nøgler. (6)
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 20:38
8 dage 15 timer 2 minutter 2 sekunder
DKK 4.200