Ole Schwalbe. 'Croix - Speciale II'
Ole Schwalbe (1929-1990). 'Croix - Speciale II'. Olie på lærred. Sign. monogram på bagsiden, dateret 87. 130 x 97 (134 x 100) cm. (cd)
Slutter om 8 dage 22 timer 3 minutter 57 sekunder
DKK 6.800